O nas

W świecie reklamy zaistnieliśmy w 2000 roku. Od samego początku osoby, które budowały pozycję marki ADVERTTEAM , inspirowały się światem reklam świetlnych. Naszą pasją są reklamy – począwszy od starych form, takich jak neony, poprzez te oświetlane jarzeniowo, do oświetlenia led, które w dzisiejszych czasach jest najnowocześniejszym rozwiązaniem stosowanym w kasetonach oraz literach 3D.

Dziś można powiedzieć o nas jedno –jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Ta nieskromna opinia jest poparta naszymi realizacjami. Nasze wieloletnie doświadczenie zostało udokumentowane poprzez każdy kaseton LED wykonany w naszej pracowni, wszystkie litery 3D blokowe, każdy system informacji wizualnej, który wyszedł spod naszych rąk.

Nasze umiejętności i wiedzę praktyczną zdobywaliśmy sami. Metodą eksperymentów doszliśmy do perfekcji, minimalizując wady produkcyjne oraz wdrażając nowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak frezowanie CNC czy też specjalistyczne druki do podświetleń LED, osiągnęliśmy profesjonalizm w świecie reklamy.

Jako nieliczni zaliczamy się do elity producentów świetlnych na terenie Warszawy. Nasze reklamy od projektu, poprzez produkcję, a kończąc na montażu są wykonywane przez zespół

ADVERTTEAM. Nasze realizacje są tworzone z niezwykła starannością i dbałością o każdy element konstrukcyjny. Dzięki czemu nasze produkty charakteryzują się bezkonkurencyjną estetyką oraz trwałością działania. Nasza oferta wyróżnia się szerokim wachlarzem produktów reklamy wizualnej oraz usług m. in. druk solwentowy, frezowanie CNC, oklejanie witryn, montaże.

ADVERTTEAM to grupa ludzi, których łączy jedno – fascynacja reklamą świetlną.