Reklama świetlna LED

Przygotowując konstrukcje o charakterze marketingowym należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych aspektów: powinny one być widoczne, przykuwające uwagę, zapadające w pamięć, energooszczędne, poprawiające wizerunek firmy. Te wszystkie kwestie spełnia nasza reklama świetlna, w postaci wyjątkowych kasetonów oraz liter 3D wykonanych z różnorodnych materiałów w wielu technologiach.

Nasza reklama świetlna to doskonała propozycja przede wszystkim dla obiektów znajdujących się (posiadających własne stoiska) w galeriach handlowych. To tam stosowane są przede wszystkim sztuczne źródła, przez co kasetony mogą być znacznie lepiej widoczne. Równie doskonale sprawdzają się na zewnątrz, w szczególności w porach wieczornych i nocnych, gdy to wykonywane przez nas produkty są w stanie jeszcze lepiej „rzucić się w oczy”. Reklama świetlna znajdująca się w cieniu lub w mroku świetnie przykuje uwagę każdego przechodzącego.

Nasza firma wykorzystuje do konstrukcji tego typu wysokiej klasy diody ledowe, dzięki czemu produkty są doskonale zauważalne przez potencjalnych klientów, jak również nadają kolorytu nocnemu życiu miasta. Odpowiednio zaprojektowane, odznaczać się mogą zarówno nietuzinkową elegancją, ale też zaskakującym projektem połączenia wszystkich elementów prezentacji. Jednocześnie dzięki zastosowaniu tej energooszczędnej technologii nie wiążą się z wysokimi kosztami eksploatacyjnymi. Jest ona także korzystna dla środowiska, więc polecamy je przedsiębiorcom, dla których działanie zgodnie z zasadami ekologii jest równie istotne, co osiągnięcie pozostałych celów biznesowych.

Reklama LED wiąże się z wieloma korzyściami - kolejną z nich jest możliwość zamieszczenia na ich powierzchni dowolnej grafiki, odpowiednio dobranego sloganu i, oczywiście, logo firmy. Dzięki temu zwiększy się rozpoznawalność marki w najbliższym otoczeniu. Każda grafika może być umieszczona na jedno- lub dwukolorowym wyświetlaczu, w zależności od potrzeb oraz projektu naszych Klientów.


W marketingu tego rodzaju reklama LED najczęściej stosowana jest jako:

  • kasetony wykonane z profili aluminiowych malowanych proszkowo z plexą opalizowaną z frontu,
  • kasetony diodowe zaginane z d-bondu z frezowaną grafiką,
  • kasetony z elastycznym licem, tzw. vinylowe,
  • kasetony o nieregularnych kształtach z taśmy alurapid,
  • litery 3D które również można wykonać z taśmy alurapid lub ze styroduru z podświetleniem od tyłu czyli tzw. „efekt halo”.

W zakładce „Galeria” zamieściliśmy kilka z naszych wielu realizacji, dzięki którym będziecie mogli poznać nasze możliwości. Oczywiście, dostosowujemy się do Waszych pomysłów i potrzeb, tworząc unikalny produkt. Dzięki wspólnej pracy reklama świetlna zapadnie w pamięć zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom.